ثبت نام

ثبت نام سومین دوره جام بزرگ بازیهای رایانه‌ای خلیج فارس

tel
ب

ثبت نام سومین دوره جام بزرگ بازیهای رایانه‌ای خلیج فارس از شنبه 30 مرداد ماه سال جاری آغاز و تا تاریخ 20 شهریورماه ادامه خواهد داشت.

 
به گزارش روابط عمومی جام خلیج فارس، مهلت ثبت نام برای رقابت در این جام تا تاریخ 20 شهریورماه خواهد بود و بلافاصله دور مقدماتی این جام در بیش از ۳۵ مرکز استانی برگزار خواهد شد و نفرات برگزیده ابتدای مهرماه جهت رقابت در دور نهایی به تهران اعزام خواهند شد.

 
این دوره از مسابقات در 8 رشته انفرادی و گروهی بر روی ۲ پلتفرم PC/Desktop و Consol انجام می شود.

 
یکی از اهداف اصلی این جام حمایت از بازی های ساخت ایران است و به همین منظور بازی های داخلی از جمله مبارزه در خلیج عدن ( مدار۱۰ درجه) ، ارتش‌های فرازمینی و شتاب در شهر در کنار بازی هایی همچون، Pes13،Fifa14 ، Dota2 ( ویرایش خلیج فارس )، CS GO (ویرایش خلیج فارس ) و LOL (ویرایش خلیج فارس ) قرار گرفته است. از دیگر اهداف جام خلیج فارس می توان به غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان و ساماندهی و هدایت گیمرها به منظور حضور در رقابتهای جهانی اشاره کرد.

 
لازم به توضیح است این دوره از مسابقات به همت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال و شبکه ملی فرهنگ برگزار خواهد و بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ای و وزارت ورزش و جوانان نیز ما را در برگزاری هرچه بهتر مسابقات همراهی خواهند کرد.

 
با توجه به حمایت سازمانهای مربوطه همچون سالهای گذشته برای نفرات برتر در تهران خوابگاه در نظر گرفته شده است و جوایز نفرات برگزیده نیز در مراسم اختتامیه در تاریخ 12 مهرماه سال جاری در مجتمع کوروش برگزار خواهد شد، اهداء می گردد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام اینجا کلیک کنید

لازم به ذکر است که برگزاری مسابقات کانتر بر عهده مجموعه ایران تورنومنت می‌باشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

 

 

 

ایران تورنومنت…

عضویت در خبرنامه پیامکی

به زودی