ثبت نام

بزرگترین مسابقات بازی های رایانه ای ایران

Untitled-2-1-250×127

پس از تلاش چند ماهه گروه تحلیل و بررسی iCG در خصوص مسابقات بازی های رایانه ای ایران و جهان ، تصمیم به برگزاری بزرگترین جشنواره بازی های رایانه ای ایران انجامید و قرار است این مسابقات در تابستان امسال با همکاری دفتر ایسوس ایران در تهران برگزار گردد.

جشنواره بازی های رایانه ای ایران یا به عبارت دیگر Iran e-Sports Competition که به امید خدا در تابستان امسال (۱۳۹۵-۲۰۱۶) برگزار خواهد شد، یک رویداد جذاب و بروز گیمینگ می باشد که گیمرهای سراسر ایران کنارهم جمع شده و به رقابت می پردازند و طبق اطلاع رسانی قبلی که در تیزر مسابقات امسال شد، بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال جایزه برای این جشنواره در نظر گرفته شده است.

تماشای تیزر مسابقات به کیفیت FULL HD در سایت آپارات

 

مسابقات این رویداد بر روی ۳ پلتفرم کامپیوتر، کنسول و موبایل یا تبلت برگزار خواهد شد. انتخاب عناوین بازی این مسابقات با توجه به رقابت های جهانی و میزان استقبال گیمر های ایرانی صورت گرفته است. برای پلتفرم PC بیش از ۵ رشته در نظر گرفته شده و برای Tablet و Console نیز بیش از ۸ رشته متفاوت انتخاب شده است.

photo_2016-06-28_10-49-01

ایسوس و ICG امیدوارند با برگزاری بزرگترین جشنواره بازی های رایانه ای در کشور و اهدای بیشترین جوایز در طول تاریخ مسابقات ایران، بتوانند در مسیر اهداف گیمینگ گام بزرگی بردارند که مهمترین آن، ارج نهادن به جایگاه گیمر ایرانی است.

لازم به ذکر است زمان برگزاری مسابقات، نحوه ثبت نام، مهلت ثبت نام، جدول جوایز مسابقات و رشته های تیمی و انفرادی مسابقات در سایت www.icg.ir تحت عنوان “جشنواره بازی های رایانه ای ایران” اطلاع رسانی خواهد شد. همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار و مشاهده ویدئوهای مربوطه به کانال این مسابقات در تلگرام بپیوندید:

 

https://telegram.me/IranCyberGames

تلگرام بخش قطعات ایسوس:

https://telegram.me/ASUSOPIRAN

“با آرزوی موفقیت و پیشرفت روزافزون برای تمامی گیمرهای ایران”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

 

 

 

ایران تورنومنت…

عضویت در خبرنامه پیامکی

به زودی