ثبت نام

براکت گروه بندی مسابقات کانتراستریک گلوبال آفنسیو

گروه بندی و ساعت مسابقات

17 اردیبهشت ۱۳۹۵

جمعه

توجه : 

 

بندی کم از وقتی که گیم ران میشود باید رکورد استارت باشد در صورتی که رکورد از زمانی شروع بازی باشد و فیلم از زمان کانکت شدن گیم به سرور آغاز نشده باشد رکورد رد میشود و مورد قبول نمی باشد .

دلیل : دوستانی که از رکورد خود بندی کم میگیرند شناسایی و مسابقات در سلامت کامل باشد

هیچ تیمی حق در خواست بندی کم تیم مقابل را نمی تواند بکند و فقط ادمین حق درخواست و چک کردن ان را دارد .

دلیل : در خواست بندی کم تیم از تیم مقابل و یا بازی کن از بازی کن دیکر باعث بی نظمی و بر هم خوردن همه چیز شده مخصوصا زمان را هدر میدهد .

دوستان به هیج وجه با تیم مقابل صحبتی را جب روند بازی نداشته باشند و فقط لیدر حق صحبت دارد .

دلیل به وجود امدن مشکلات ( دعوا و یا به کار بردن الفاظ رکیک و در نهایت هدر رفتن زمان بازی ها )

هر تیم می تواند یک coach داشته باشد

توجه : Coach تیم باید از بندی کم استفاده کند و رکورد بگیرد .

دوستان تمامی اتصالات خود یا برنامه بندی کم – آپدیت گیم می بایست قبل از شروع بازی تست شده باشد زمان استارت فقط و فقط زمان استارت مسابقه هست . و هر تیم 5 دقیقه تایم پاز دارند

دلیل : ضایع نشدن حق دیگر تیم ها و کسانی که در گیمنت ها با اکانت شارژی در مسابقات حاضر شده اند .

دوستان تمامی شما از شخصیت اجتماعی بالایی برخوردار هستید لطفا با احترام گذاشتن به هم در بالا بردن سطح مسابقات کمک کنید چون این مسابقات نیمه حرفه ای هست که انشاالله کم کم به سطح بالا تر برسیم . شرکت کنندگانی که با رفتار خود ثابت کنند که واقعا گیمر نیستن و جدا از دیگران که به رقابت مشغول هستن دنبال حاشیه سازی و یا برهم زدن نظم مسابقات برای همیشه از مسابقات کناز زده می شوند .

دلیل : رده سنی شرکت کنندگان از سن نوجوان شروع می شود . رده سنی نوجوان با الگو برداری از یک رده بالاتر که از نظر اخلاقی و شخصیتی از تمامی جهت ها در سطح حرفه ای باشند باعث می شود در آینده مجموعه گیمینگ ایران شاهد گیمر های حرفه ای تر از قبل از نظر اخلاقی و فرهنگی باشد .

 

تلاش ما پیشرفت سطح فرهنگی و گیمینگ ایران

 

   در ساعت اعلام شده شروع می شود و تیم ها می بایست تمامی تجهیزات خود را قبل شروع مسابقات تست نمایند .  تیم ها می بایست ۵ دقیقه قبل از شروع بازی ها در سرور ها حاضر باشند .

[table id=5 /]

 


درباره ما

 

 

 

ایران تورنومنت…

عضویت در خبرنامه پیامکی

به زودی