ثبت نام

فصل دوم مسابقات ایران گیمینگ آکادمی

photo_2016-04-09_21-51-29
ب
بعد از برگزاری مسابقات فصل اول و باز خورد خوب، فصل دوم همانطور که قول داده بودیم برگزار خواهد شد. این بازی ها با همکاری مجموعه ایران تورنومنت برگزار خواهد شد تا سطح مسابقات مورد قبول واقع شود.

زمان ثبت نام مسابقات فصل دوم از روز 23ام فروردین تا 31ام اردیبهشت ماه می باشد و در روز 20 خرداد قرعه کشی آنلاین این مسابقات برگزار و از شبکه Twitch این مجموعه پخش خواهد شد.

مسابقات فصل دوم در دو بخش جداگانه حرفه ای و آماتور برگزار می شود. ظرفیت ثبت نام در بخش حرفه ای 16 تیم و در بخش آماتور حداقل 16 تیم و حداکثر 32 تیم خواهد بود.

این مسابقات با همکاری مجموعه ایران تورنومنت برگزار خواهد شد و تیم IGA مفتخر به اعلام این همکاری 2 جانبه است.

مسابقات حرفه ای به صورت گروهی-دو حذفی از 25 خرداد آغاز می شود و فینال روز 2 تیر خواهد بود. همچنین مسابقات آماتور نیز از 5 تیر تا 15 تیر به صورت گروهی-تک حذفی اگر تمام 32 تیم ثبت نام کنند،خواهد بود و اگر 16 تیم ثبت نام شوند این مسابقات از 5 تیر تا 12 تیر به صورت گروهی-دو حذفی برگزار می شود.

دسته بندی به این صورت در نظر گرفته شده است که تیم های بالای 3.5K MMR به عنوان تیم های حرفه ای محسوب می شوند و تیم ها آماتور دارای حداکثر 3K MMR می باشند.

شرکت کنندگان آماتور باید دارای حداقل Level 15 و MMR ثبت شده باشند در غیر این صورت مجموعه IGA هیچ مسئولیتی را در قبال ثبت نام آنها نخواهد داشت و به پس از پرداخت وجه، به هیچ عنوان بازگردانده نخواهد شد و تیم ها نمی توانند انصراف دهند.

ورودی فصل دوم (تیم های حرفه ای) 60هزار تومان
ورودی فصل دوم (تیم های آماتور) 40هزار تومان

تمام هزینه ی کسب شده صرف جوایز و کادر برگزاری مسابقات، برای افزایش سطح بازی ها خواهد شد. همچنین دوستانی که تمایل دارند فردی از ما و کادر برگزاری مسابقات (Admins & Casters) حمایت و پشتیبانی کنند می توانند از طریق لینک زیر در هر اندازه و توان ما را همراهی کنند:

http://iran-ga.com/pay/

جوایز بخش حرفه ای:
تیم اول: 500 هزار تومان
تیم دوم: 200 هزار تومان
تیم سوم: 100 هزار تومان
جوایز بخش آماتور:
تیم اول: 300 هزار تومان
تیم دوم: 100 هزار تومان
تیم سوم: 60 هزار تومان

 

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

 

 

 

ایران تورنومنت…

عضویت در خبرنامه پیامکی

به زودی