ثبت نام

اولین جشنواره بازی های رایانه ای مشهد گیم

test23
ب

اولین جشنواره بازی های رایانه ای مشهد گیم از تاریخ چهارشنبه 26 شهریورماه سال جاری به مدت چهار روز در محل فرهنگ سرای فناوری و رسانه مشهد آغاز خواهد شد. در این جشنواره که شامل دو بخش اصلی و بخش جانبی است علاقه مندان و بازیگران دنیای بازی های رایانه ای با ثبت نام در سایت فرهنگ سرای فناوری و رسانه و مشهد گیم ضمن قرار گرفتن در جدول مسابقات و راه یابی به بخش اصلی جشنواره، می تواند طی چند روز رقابت و کسب عناوین برتر به جوایز این دوره از مسابقات نیز دست یابند.

 

test23

 

در این دوره از مسابقات که اولین جسنواره بازی های رایانه ای مشهد گیم(شرکت پویندگان علوم برتر) و به همت فرهنگ سرای فناوری و رسانه، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد، اتحادیه رسانه های تصویری مشهد و موسسه نرم افزای مشهد رویداد اجرا خواهد شد، علاقه مندان آماتور و حرفه ای بازی های رایانه ای می توانند در 5 بازی فیفا، پی اس، وارکرفت و ماین کرفت و ماهی گلی ثبت نام و به رقابت بپردازند.
بازی فیفا و پی اس، ماین کرفت و ماهی گلی انفرادی بوده و بازی های وار کرفت بصورت گروهی برگزار خواهد شد. در این دوره از بازی ها بازی ماهی گلی که توسط تیم ایرانی طراحی و تولید گردیده است بر روی تلفن همراه نصب و افراد از طریق گوشی خود به رقابت پرداخته و نفرات دارای بالاترین امتیاز حائز رتبه های برتر خواهد بود.
در بخش جانبی نمایشگاه نیز علاقه مندان ضمن مشاهده نمایشگاه هایی با موضوعات بازی های رایانه ای، آسیب ها و فواید استفاده مناسب یا غیر صحیح از بازی ها، رده بندی سنی استفاده از بازی ها و حضور در غرفه بازی های ایرانی و بخش بازی خاطرات که برای خانواده ها طراحی و ایجاد گردیده است بهره برداری نمایند.
ضمنا در بخش جانبی مسابقه عکاسی بازی های رایانه ای از دریچه دوربین که توسط خانواده ها از لحظات هیجانی فرزندانشان در هنگام بازی های رایانه ای تهیه شده نیز علاقه مندان می توانند بازید نمایند.
از جمله دیگر بخش های جانبی جشنواره بخش کارگاه های آموزشی مختلف و مشاوره فردی در زمینه بازی های رایانه ای خواهد بود.
علاقه مندان می توانند از ساعت 8 الی 21 با حضور در محل فرهنگ سرای فناوری و رسانه به آدرس مشهد بلوار وکیل آباد بلوار هفت تیر میدان هشت شهریور، انتهای بوستان لاله از این جشنواره استفاده نمایند.

 

ثبت نام در مسابقات از اینجا

اطلاعات بیشتر 

دیدگاه ها

 • ali سپتامبر 13, 2014 :: 8:30 ق.ظ
  0 0

  سلام
  چه فایده که cs نداره 🙁

  • Majid Elyasi سپتامبر 13, 2014 :: 9:16 ق.ظ
   0 0

   سلام
   رشته کانتراستریک در دوره بعدی میباشد.

 • amir ژانویه 11, 2015 :: 6:31 ب.ظ
  0 0

  دور بعدی کی هست؟

  • Majid Elyasi ژانویه 12, 2015 :: 8:50 ب.ظ
   0 0

   با سلام،
   زمان دقیق اعلام نشده در صورت مشخص شدن زمان برگزاری در سایت اعلام می شود.
   موفق باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

 

 

 

ایران تورنومنت…

عضویت در خبرنامه پیامکی

به زودی