ثبت نام

قوانین مسابقات کانتر استریک گلوبال افنسیو جدید

شرح  مسابقات :

تمامی بازی های مقدماتی Bo3 تک حذفی می باشد.

مسابقات در 2 سرور مجزا به همراه 2 ادمین و داور برگزار می شود و تمامی بازیکنان می بایست پایبند قوانین باشند.

در صورت تخلف و به هر تیم 2 اخطار داده میشود و در نهایت تیم خاطی بازنده و یا محروم می شود .

هر گونه به کار بردن الفاظ رکیک و یا توهین به تیم مقابل یا داروان با توجه به نظر ادمین مسابقات راجب به تیم خاطی تصمیم گیری می شود .

 

قوانین بازی

توجه !

تمامی تیم ها توجه داشته باشند 5 دقیقه قبل شروع  برای حذف مپ در سرور  حضور داشته باشند . تمامی کارها چک اینترنت – دانلود بندی کم – تنظیمات باید قبل از استارت مسابقات انجام شده باشد . در صورت بروز مشکل تمامی مسئولیت بر عهده تیم مورد نظر می باشد . بازی ها در ساعت مقرر استارت خواهد خورد و امکان عوض کردن زمان یا صبر برای فیکس شدن مشکلات در ساعت شروع بازی ها امکان پذیر نمی باشد.

در صورت مشاهده تخلف ( چیت – استفاده از بازی کن تیم دیگر در تیم خود – بکار بردن هر گونه الفاظ رکیک و توهین به ادمین یا تیم مقابل شدید ترین تصمیم راجب به تیم خاطی اتخاظ می شود ) تمامی تلاش ما برای  بالا بردن سطح و فرهنگ گیمینگ ایران می باشد و دوستانی که از خط قرمز فرهنگ گیمینگ و گیمر ایرانی  خارج شوند در خانواده گیمینگ ایران جایی ندارند .

1 – تیم های شرکت کننده توجه داشته باشند بعد از اعلام شروع بازی از سوی ادمین و داور بازی امکان شروع مجدد وجود ندارد.

2 – تمامی تیم های شرکت کننده می بایست با استیم ای دی ثبت شده در هنگام ثبت نام در مسابقه در سرور حاضر شوند در صورت مغایرت  استیم ای دی ثبت شده با تیم خاطی برخورد می شود.

3 – مپ یا نقشه مسابقات در مرحله مقدماتی به صورت حذفی می باشد و تیم های شرکت کننده می بایست از لیست زیر مپ های مورد نظر را انتخاب و حذف کنند.

De_dust2

De_Nuke

De_Train

De_cobblestone

De_mirage

De_Overpass

De_Cache

4 – شرکت کننده گان می بایست در طول مسابقه از نرم افزار بندی کم استفاده کنند که در  صورت در خواست ادمین از بازیکن مورد نظر فیلم بازی تحویل داده شود در صورت امتنا تیم خاطی بازنده اعلام می شود.

5  – هر گونه مشکل مر بوط به شبکه و یا اینترنت بازیکنان بر عهده ی آن تیم می باشد و 1 بار برای هر تیم به مدت 5 دقیقه مسابقه به حالت مکث یا Pause داده می شود.

6 – به کار بردن هر گونه الفاظ رکیک که مغایر با ارزش های جمهوری اسلامی در سرور مسابقات منجر به محرومیت آن تیم از مسابقات می شود.

7 – در صورت تشخیص استفاده بازی کن از چیت استیم ای دی + فیلم بندی کم به سایت استیم ارسال می شود و از سایت به عنوان بازی کن متقلت ثبت میشود و از تمامی سرور های مسابقه بن می شود .

8 – لازم به ذکر است که قبل از شروع مسابقه می بایست بازیکنان تمامی تجهیزات خود را  چک کرده باشند بعد از اعلام استارت مسابقه از طرف ادمین مسابقات امکان شروع مجدد وجود ندارد.

9 – هر بازیکن فقط می تواند در یک تیم حضور داشته باشد.

10 – استفاده هر گونه عناوین تبلیغاتی فروش یا خرید محصولات ممنوع میباشد و تا برطرف نکردن مشکل بازی کن مورد نظر حق حضور در سرور مسابقه را ندارد .

11 – استیم آی دی ثبت شده در زمان ثبت نام با استیم آی دی هنگام مسابقه باید یکی باشد در صورت مغایرت نتیچه مسابقه عوض میشود .

12 – تمامی تیم ها متشکل از 7 نفر ( نه بیشتر ) می باشد و تمامی بازیکنان می بایست فقط در یک تیم حضور داشته باشند وجود یه بازیکن در دو تیم به منزله تقلب تلقی می شود و تیم از دور بازی ها حذف می شود .


مسابقات به صورت مجموع 16 راند برگزار میشود و در صورت به وجود اومدن از طرف اینترنت سرور ها در صورت داشتن بک آپ بازی ادامه پیدا می کند در صورت نداشتن بازی 0 – 0 و ادمین مسابقات متناسب با راند های بازی شده تصمیم گیری می کند.

آغاز بازی با Knife round  شروع می شود و تمامی اعمال حذف مپ درون سرور با حضور لیدر ها انجام داده می شود.

 

در مسابقات هیچ بازی کنی حق درخواست بندی کم از ادمین یا بازی کن تیم مقابل را ندارد و تنها ادمین درخواست و چک می کند.

تیم های شرکت کننده اگر در زمان مقرر شروع بازی کمتر از 4 نفر باشند به منزله حاضر نشدن و انصراف از مسابقه می باشد .

در صورت درخواست بندی کم از بازیکنان می بایست طی 12 ساعت آپلود و به ادمین مربوط تحویل دهند در صورت کامل نبودن و تحویل ندادن در زمان مشخص شده تیم مورد نظر حذف می شود .

هر تیم می تواند در صورت نیاز و حاضر نبودن بازی کنان رسمی خود در مرحله آنلاین از 2 بازیکن که در هیچ تیمی نباشند برای یک بازی استفاده کند.

درباره ما

 

 

 

ایران تورنومنت…

عضویت در خبرنامه پیامکی

به زودی